NHL

Nabízíme vstupenky a zájezdy na nejprestižnější hokejou ligu - NHL -  vyražte s námi a zhlédněte hru hvězdných týmů jako jsou: Vegas Golden Knights, San Jose Sharks, Los Angeles Kings, Calgary Flames, Vancouver Canucks, Boston Bruins, Toronto Maple Leafs, Florida Panthers, Nashville Predators, Colorado Avalanche, Washington Capitals, Pittsburgh Penguins, New Jersey Devils, New York Islanders, New York Rangers a další.
vstupenky_nhl.png

VSTUPENKY & ZÁJEZDY

Vyražte s námi na nejprestižnější hokejovou ligu - NHL - nabízíme samostatné vstupenky. Na přání zajistíme i vstupenky či balíčky VIP včetně hospitality programu. Přejete si sestavit nezávaznou nabídku kompletního zájezdu? Pokud ano, kontaktujte nás a postaráme se o Vás.

Standardní vstupenky

K dispozici máme vstupenky na jednotlivé zápasy VÝCHODNÍ a ZÁPADNÍ konference. Vyberte si utkání a zašleme Vám nabídku všech dostupných kategorií.
VSTUPENKA OD
790 Kč / osoba
Komplexní zájezd

Komplexní zájezd

Přejete si vychutnat jedinečný zážitek ze sportovní události a návštěvy atraktivní dánské metropole? Nechte starosti o dopravu, transfery, ubytování a vstupenky na nás. Postaráme se o Vás!
ZÁJEZD OD
20 000 Kč / osoba
Hospitality vstupenky

Hospitality vstupenky

Místa na stadionu s nejlepším výhledem, aperitiv při příchodu do lóže, gastronomický zážitek, suvenýr a v neposlední řadě úžasný zážitek ze světového hokeje. Ideální zážitek pro obchodní partnery.
VIP VSTUPENKY OD
8 900 Kč / osoba

Ze světa sportu

Sport Ticket Travel

Cestovní agentura Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě exkluzivních vstupenek, balíčků a komplexních zájezdů na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2019 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search