AC MILÁN JUNIOR CAMP

POD TAKTOVKOU AKADEMIE AC MILÁN A SPORTEVENTI

7 DENNÍ FOTBALOVÉ KEMPY V ITÁLII

LETNÍ FOTBALOVÝ KEMP - AC MILÁN JUNIOR CAMP

POD TAKTOVKOU AKADEMIE AC MILÁN A SPORTEVENTI

ac_milan.png

AC Milán Junior Camp (MJC) je pobytový letní fotbalový kemp/kurz AC Milán, organizovaný a vedený oficiálním partnerem fotbalového klubu AC Milán - společnosti Sporteventi. Sporteventi je jedním z nejdůležitějších partnerů AC Milán a my jsme velice poctěni, že tuto společnost můžeme nově zastupovat v České republice. Mladým českým fotbalistům se tak naskýtá jedinečná možnost zažít senzační prázdniny ve slunné Itálii, nahlédnout pod pokličku profesionálního fotbalového tréninku, najít si spoustu nových kamarádů z celého světa a především si užít spoustu zábavy. 

Akademie AC Milán se řídí svým vzdělávacím programem, který je zaměřen především na vynikající výsledky v komplexním rozvoji fotbalistů v obohacujícím a inspirativním fotbalovém prostředí.

MJC znamená pro chlapce a dívky především nezapomenutelný týden letních prázdnin; prázdnin, které ačkoliv jsou primárně zaměřeny na fotbal, nabízejí mnohem více. Krátký, přesto intenzivní tréninkový kurz, není nikdy ochuzen o zábavu s ostatními účastníky. Hráči se rovněž naučí vzájemně se respektovat. Je to ten pravý čas ke stimulování pocitu zodpovědnosti a k seznámení s důležitými prvky dodržování pravidel či vzdělání. Sporteventi nabízí účastníkům velice prestižní a zkušený tréninkový personál z Itálie a Evropy, který je veden Pierino Pratim (fotbalovou legendou AC Milán 60.-70.let a ředitelem jedné z nejlepších fotbalových škol AC Milán v Miláně), Filippo Galli (bývalý hráč AC Milán), Gino Maldera (bývalý hráč AC Milán), Stefano Eranio (bývalý hráč AC Milán a skaut AC Milán). Kempy AC Milán jsou každoročně pořádány v nejznámějších a nejprestižnějších lokalitách italských hor (Cortina D'Ampezzo a Asiago Mountain Plateau) a na pobřeží Jaderského moře (Jesolo Lido a Lignano Sabbiadoro) v blízkosti Benátek.

Juniorských fotbalových kempů AC Milán se mohou zúčastnit chlapci a dívky od 7 do 17 let (rovněž i brankáři). Oficiálním užívaným jazykem během kempů je angličtina a italština. Připraveny jsou i varianty pro brankáře! Kempy AC Milán každoročně navštíví okolo 1000 účastníků (500 z Itálie a 500 z dalších zemí jako USA, Kanady, Velké Británie, Německa, Řecka, Ruska, Slovenska, ČR a mnoha dalších).

ac_milan_kemp_1.jpg
ac_milan_kemp_2.jpg

NAŠE KURZY

PRO CHLAPCE A DÍVKY OD 7 DO 17 LET

ac_fotbal_kemp.jpg
ac_fotbal_kemp_1.jpg
ac_fotbal_kemp_2.jpg
ac_fotbal_kemp_3.jpg

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

NÁPLŇ KEMPU

 • Komplexní ubytování

 • Denní transfer z hotelu do tréninkových lokací a zpět

 • Komplexní stravování

 • 2x denně fotbalové tréninkové lekce

 • Adidas AC Milán tréninkový set

 • Doprovodný program

 • Certifikát za absolvování kurzu

 • 24 hodinový dohled a sociální péče

fotbalovy_kemp_cortina14.jpg

PROGRAM / TRÉNINK

 • Příjezd:
  Do kempu účastníci najíždějí vždy v neděli, okolo 14.00. Ihned po příjezdu jsou účastníci ubytováni, zapsáni a je jim přidělen tréninkový set Adidas. Okolo 16h odjíždí na svůj první fotbalový trénink, který má z části informativní, instruktážní a seznamovací průběh.

   

 • Průběh typického tréninkového dne:
  Typický program MJC zahrnuje dvě fotbalové tréninkové lekce denně. Jednu dopoledne a druhou odpoledne. Každá lekce trvá 2 hodiny. Zbytek dne je věnován zábavě, relaxaci či rekreačním aktivitám (TV místnost, skupinové hry, karaoke, minigolf, plavání atp.).

  08.00: budíček
  08.30: snídaně
  09.30: dopolední trénink - hřiště (technické aspekty hry)   
  11.30: sprcha a návrat na ubytování
  12.30: oběd
  13.30: volný čas na zábavu, hry či relaxaci
  15.30: odpolední trénink - hřiště nebo pláž
  18.00: sprcha a návrat na ubytování
  19.30: večeře
  20.30: večerní zábava, případně program na hřišti
  22.30: večerka
   
   
 • Závěrečné dny kempu/odjezd:
  V pátek, večer před odjezdem, se vždy koná závěrečná "party", na které si mohou přítomní rodiče společně s dětmi prohlédnou DVD vytvořené v průběhu kempu. Rozdávají se poháry, medaile atp. V sobotu před obědem se koná utkání 11 vs. 11, po kterém jsou dětem rozdány certifikáty o absolvování kempu a speciální ocenění pro ty účastníky, kteří se po dobu trvání kempu prezentovali dobrým chováním, pořádkem, a ohleduplností k ostatním účastníkům a personálu.

LOKALITY KEMPŮ

Cortina D'Ampezzo - horský kemp, Dolomity

Cortinu d’Ampezzo obklopují majestátní Dolomity, které přidávají krásu a jedinečnost tomuto proslulému údolí a lákají tak k nnávštěvě turisty z celého světa. Je to bezpochyby jedno z nejprestižnějších horských středisek v Itálii a Evropě. V roce 2009 byly rovněž dolomity zapsány do světového dědictví UNESCO. Za posledních 14 let byla tato lokalita fotbalové akademie AC Milán v Cortině d'Ampezzo vyprodaná a obdržela tak ocenění nejlepšího juniorského kempu AC Milán. Turnus má základnu v 4* hotelu Domina Alaska, v blízkosti městského centra.

Asiago Mountain Plateau - horský kemp, Alpy

Náhorní plošina Asiago je jedním z nejznámějších rekreačních středisek v Itálii, vzdálené pouhé dvě hodiny od Benátek. Na náhorní plošině lze provozovat pěší turistiku, cross-country a alpské lyžování,  golf, jezdectví, plachtění či jízdu na kole. Akademie AC Milán se koná v městečku Gallio, ve výšce 1000m nad mořem, v krásném horské přírodě připomínající Irsko. AC Milán akademie má základnu v 4* hotelu Gaarten.

Lignano Sabbiadoro - přímořský kemp, okolí Benátek

Lignano Sabbiadoro je jedna z nejznámějších přímorských lokalit u Jaderského moře. V blízkosti Benátek, Udine a Terstu je Lignano proslavené díky svým zlatým pískovým plážím, které daly městu jméno. Akademie AC Milán se koná v překrásném tréninkovém centru "Getur - Sport Village".

Jesolo Lido - přímořský kemp, okolí Benátek

Jesolo Lido (společně s Rimini) je nejpopulárnější oblastí Jaderského moře, vzdálené pouhých 20km od Benátek (mezinárodní letiště). Jesolo Lido je skutečný ráj turistů s pobřežím dlouhým přes 15km. Naleznete zde nákupní střediska, hřiště, hotely, golfové kluby a spousty další zábavy. Díky velké prestiži této lokality se tento turnus akademie AC Milán stává stále více oblíbeným a účastní se ho děti téměř z celého světa (USA, Arabské země, Asie). AC Milán akademie má základnu v 3* hotelu Tokyo.

cortina9.jpg
cortina11.jpg
jesolo11.jpg

BRANKÁŘI

Během kempů AC Milán obdrží brankáři odlišní tréninkový Adidas set a absolvují odlišný výcvikový program.
V ranních lekcích jsou brankáři odděleni od zbytku skupiny a trénováni samostatně. Odpoledne se již účastní tréninku se svými spoluhráči.

V utkání utkání je brankář považován za prvního a zároveň posledního muže na hřišti. Působení na postu brankáře vyžaduje obrovskou dávku odpovědnosti a právě proto musí mít brankář silnou osobnost, která mu dovoluje čelit těm nejsložitějším situacím. Zároveň musí být schopný se vždy maximálně koncentrovat a být psychicky vyrovnaný.

V dnešní době se od brankářů vyžadují speciální dovednosti odpovídající jejich pozici v týmu. Musí být schopni střežit svou branku a zároveň být klíčovou postavou týmové taktiky (z hlediska obrany).

Brankářský trénink je tedy uzpůsobený tak, aby dokázal zlepšit veškeré výše zmíněné důležité dovednosti:

 • Výuka taktiky a techniky
 • Koncentrace
 • Okamžitá výbušnost/síla
 • Rychlost a zrychlení 
 • Reakce a reflexy
 • Akrobatický výcvik – balanc – obratnost – hbitost

TERMÍNY A CENY PRO LÉTO 2019

DESTINACE

Cortina D'Ampezzo

16. června - 22. června

23. června - 29. června

30. červena - 6. července

7. července - 13. července

Asiago Plateau

14. července - 20. července

21. července - 27. července

Lignano Sabbiadoro

21. července - 27. července

28. července - 3. srpna

4. srpna - 10. srpna

Jesolo Lido

7. července - 13. července

14. července - 20. července

CENA ZA TÝDEN

CENA ZA TÝDEN

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

Asiago Plateau

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

Asiago Plateau

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

Asiago Plateau

860€ hráč / 875€ brankář

860€ hráč / 875€ brankář

CENA ZA 2 TÝDNY

CENA ZA TÝDEN

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

Asiago Plateau

79 990 Kč

79 990 Kč

Asiago Plateau

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

Asiago Plateau

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

1 545€ hráč / 1 560€ brankář

 • Veškeré uvedené ceny uvádíme v Euro/€ - můžete si tak kdykoliv vypočítat aktuální cenu kempu v návaznosti na momentální pohyb kurzu.

 • Ceny uvedené níže jsou fixované fotbalovým klubem AC Milán. Zároveň nezahrnují městskou turistickou taxu, která může být vyžadována k uhrazení v lokalitách, ve kterých jsou kempy AC Milán Junior Camp pořádány (v současné době se jedná o navýšení 5€/1 týden a 10€/2 týdny v lokalitě Jesolo Lido.

 • Každý kemp trvá 1 týden. V případě objednávky dvou po sobě jdoucích turnusů (pokud to daná lokalita umožňuje) počítejte s příplatkem cca 100€ za stravu (sobota-večeře, neděle-snídaně a oběd), ubytování (1 noc ze soboty na neděli) a dohled nad účastníkem během výměny jednotlivých turnusů.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Jsme tu pro Vás. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme.
+420 608 000 741
info@sporttickettravel.cz

Sport Ticket Travel

Cestovní agentura Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě exkluzivních vstupenek, balíčků a komplexních zájezdů na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2019 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search