ME V KRASOBRUSLENÍ 2020

9. - 26. 1. 2020

Mistrovství evropy v krasobruslení v roce 2020 hostí rakouský Štýrský Hradec. V naší nabídce naleznete vstupenky jak na jednotlivé dny mistrovství v krasobruslení, tak vstupenky na celé mistrovství.

VSTUPENKY A ZÁJEZDY NA ME V KRASOBRUSLENÍ 2020

Mistrovství Evropy v krasobruslení - Štýrský Hradec (Graz) Rakousko 09. - 26. 1. 2020 - nabízíme vstupenky na všechny dny šampionátu. Na přání zajistíme i vstupenky či balíčky VIP včetně hospitality programu. Přejete si sestavit nezávaznou nabídku kompletního zájezdu? Pokud ano, kontaktujte nás a postaráme se o Vás.

Standardní vstupenky

K dispozici máme vstupenky na jednotlivé dny šampionátu. Vyberte si termíny a zašleme Vám nabídku všech dostupných kategorií.
VSTUPENKA OD
NA DOTAZ

Balíček vstupenek

Nabízíme balíčky vstupenek na celý šampionát v krasobruslení. Rádi Vám zašleme nabídku všech dostupných kategorií.
VSTUPENKA OD
NA DOTAZ
Komplexní zájezd

Komplexní zájezd

Přejete si vychutnat jedinečný zážitek ze sportovní události a návštěvy atraktivní destinace? Nechte starosti o dopravu, transfery, ubytování a vstupenky na nás. Postaráme se o Vás! 
ZÁJEZD OD
NA DOTAZ
Hospitality vstupenky

Hospitality vstupenky

Přípitek pravým šampaňským, gastronomický zážitek, suvenýr a v neposlední řadě místa s úžasným výhledem z VIP lóže. Ideální zážitek pro obchodní partnery.
VIP VSTUPENKY OD
NA DOTAZ

Ze světa sportu

Sport Ticket Travel

Cestovní agentura Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě exkluzivních vstupenek, balíčků a komplexních zájezdů na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2019 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search