O naší společnosti

Sport Ticket Travel

Zažijte s námi jedinečné sportovní příběhy a nezapomenutelné zážitky
Image
Vše začalo v roce 2010, kdy jsme s kamarády založili cestovní kancelář, která během svého působení odvezla za fotbalem do světa několik stovek klientů. Postupně jsme se začali více a více zaměřovat na samostatný prodej vstupenek a balíčků, až došlo v roce 2014 k vyprofilování cestovní agentury Sport Ticket Travel s.r.o., která se specializuje výhradně na prodej samostatných vstupenek a ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi i na prodej komplexní zájezdů pro jednotlivce i firemní klientelu.

V současné době mj. spravujeme webové stánky zaměrujících se na prodej fotbalových vstupenek - www.footballtickets.cz, dále také stránky s nabídkou fotbalových kempů v zahraničí spojených s výukou angličtiny - www.fotbaloveskoly.cz, portfolio tenisových kempů v zahraničí spojených s výukou angličtiny - www.tenisoveskoly.cz a zcela mimo sportovní odvětí rovněž také eshop s přírodní kosmetikou na webu www.naturmama.cz

Collect moments not things

Co zajímá naše klienty nejčastěji?

Tím, že jsme začínali jako cestovní kancelář specializovaná na prodej fotbalových zájezdů a později se zaměřili i na prodej samostatných fotbalových vstupenek, tvoří největší objem prodejů právě vstupenky a zájezdy na fotbal. Na pomyslném druhém místě je tenis. Zájem o ostatní sporty je v současné době téměř totožný.
VSTUPENKY NA FOTBAL
TENISOVÉ BALÍČKY
ZÁJEZDY NA MS V HOKEJI
BALÍČKY NA RAGBY
OSTATNÍ

Proč si vybrat Sport Ticket Travel?

Široká nabídka vstupenek
V naší nabídce naleznete vstupenky do několika kategorií. Chcete-li sedět na standardních místech, či v kotli se skalními fanoušky nebo si vychutnat jedinečnou atmosféru sportovní či kulturní událost s přáteli ve VIP lóži či klubovém patře. 
Zájezdy na míru pro jednotlivce i skupiny
Osobní a profesionální přístup
Sport Ticket Travel s.r.o.Cestovní agentura
Fakturační údaje:
Sport Ticket Travel s.r.o.
IČ: 02885328
Lutová 73
Chlum u Třeboně 37806
Česká republika
Pavel SchneiderCEO & Founderpavel@sporttickettravel.com
Zakladatel a majitel společnosti s bohatými zkušenostmi
z cestovního ruchu a prodeje vstupenek na sportovní akce.
Petr PepichSport Ticket Specialistpetr@sporttickettravel.com
Prodejce vstupenek a balíčků na míru
pro jednotlivce i firemní klientelu.

Footballtickets.cz

Založení jednoho z prvních webů v ČR nabízejícího pouze samostatné vstupenky na fotbalová utkání v předních evropských ligách. 

11/2011 - doposud

09/2013 - doposud

Fotbaloveskoly.cz

V exkluzivní spolupráci s předními evropskými kluby (Manchester United Soccer Schools) a AC Milán Camps jsme spustili web nabízející fotbalové kempy s výukou angličtiny.

Sport Ticket Travel

Založení cestovní agentury Sport Ticket Travel s.r.o.

04/2014 - doposud

Sport Ticket Travel

Cestovní agentura Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě exkluzivních vstupenek, balíčků a komplexních zájezdů na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2020 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search