O naší společnosti

Sport Ticket Travel

Zažijte s námi jedinečné sportovní příběhy a nezapomenutelné zážitky
Image
Vše začalo v roce 2010, spoluzaložili cestovní kancelář, která během svého působení odvezla za fotbalem do světa mnoho spokojených klientů. Postupně jsme se začali více a více zaměřovat pouze na samostatný prodej vstupenek a balíčků, až došlo v roce 2014 k vyprofilování nové společnosti Sport Ticket Travel s.r.o., která se specializuje výhradně na prodej samostatných vstupenek a ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi i na prodej komplexní zájezdů pro jednotlivce i firemní klientelu. 

V současné době mj. spravujeme webové stánky zaměrujících se na prodej fotbalových vstupenek - www.footballtickets.cz, dále také stránky s nabídkou fotbalových kempů v zahraničí spojených s výukou angličtiny - www.fotbaloveskoly.cz, portfolio tenisových kempů v zahraničí spojených s výukou angličtiny - www.tenisoveskoly.cz a zcela mimo sportovní odvětí rovněž také eshop s přírodní kosmetikou na webu www.naturmama.cz.

Novinkou v roce 2020 je založení vyhledavače levných zájezdu www.levnesvetem.cz a portálu www.evoq.cz, kde je možné zakoupit zájezdy od většiny renomovaných českých a německých cestovních kanceláří. 

Collect moments not things

Co zajímá naše klienty nejčastěji?

Tím, že jsme čerpali zkušenosti z cestovní kanceláře specializované na prodej fotbalových zájezdů došlo později se vznikem nové společnosti na úzké zaměření prodeje samostatných vstupenek na nějvětší fotbalové akce. Nejvíce naše klienty zajímá fotbal, na druhém místě je pak spolu s tenisem hokej.
VSTUPENKY NA FOTBAL
TENISOVÉ BALÍČKY
ZÁJEZDY NA MS V HOKEJI
BALÍČKY NA RAGBY
OSTATNÍ

Proč si vybrat Sport Ticket Travel?

Široká nabídka vstupenek
V naší nabídce naleznete vstupenky do několika kategorií. Chcete-li sedět na standardních místech, či v kotli se skalními fanoušky nebo si vychutnat jedinečnou atmosféru sportovní či kulturní událost s přáteli ve VIP lóži či klubovém patře. 
Zájezdy na míru pro jednotlivce i skupiny
Osobní a profesionální přístup
Sport Ticket Travel s.r.o.info@sporttickettravel.cz
Fakturační údaje:
Sport Ticket Travel s.r.o.
IČ: 02885328
Lutová 73
Chlum u Třeboně 37806
Česká republika
Pavel SchneiderCEO & Founderpavel@sporttickettravel.com
Zakladatel a majitel společnosti s bohatými zkušenostmi
z cestovního ruchu a prodeje vstupenek na sportovní akce.
Petr PepichSenior Sales Managerpetr@sporttickettravel.com
Prodejce vstupenek a balíčků na míru
pro jednotlivce i firemní klientelu.
Iveta FeilhauerováFinance administration & marketing manageriveta@sporttickettravel.com
Platby, fakturace a marketing.

Footballtickets.cz

Založení jednoho z prvních webů v ČR nabízejícího pouze samostatné vstupenky na fotbalová utkání v předních evropských ligách.

11/2011 - doposud

09/2013 - doposud

Fotbaloveskoly.cz

V exkluzivní spolupráci s předními evropskými kluby (Manchester United Soccer Schools) a AC Milán Camps jsme spustili web nabízející fotbalové kempy s výukou angličtiny.

Sport Ticket Travel

Založení společnosti Sport Ticket Travel s.r.o. specializující se na prodej a zprostředkování samostatných vstupenek na sportovní akce

04/2014 - doposud

03/2017 - doposud

Naturmama.cz

Eshop pro všechny, kterým na zdraví i přírodě záleží. Jedinečný projekt zaměřený pro příznivce přírodní kosmetiky, přirozeného porodu a zdravého životního stylu.

EVOQ.CZ

Široká nabídka zájezdů od renomovaných českých a německých cestovních kanceláří do celého světa.

04/2020 - doposud

Sport Ticket Travel

Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě zajištění exkluzivních vstupenek a ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi i balíčky a komplexní zájezdy na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2020 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search